سنگ ثامن بجستان

طراحی وب سایت سنگ ثامن بجستان توسط شهر مجازی سنگ ایران 

برای مشاهده ی وب سایت به آدرس زیر برین

http://www.bajestanstone.com 

واحد معدن:

1-معدن صورتی ثامن:
شرکت تعاونی ثامن الحجج (ع) بهره بردار معدن حوض بلوچ بجستان (معدن ثامن) دارنده پروانه بهره برداری 25 ساله با ذخیره 1800000 تن از سازمان صنعت و معدن و تجارت در استان خراسان رضوی و اولین بهره بردار و تولید کننده منتخب و نمونه مرمریت صورتی بجستان در ایران می باشد .
این شرکت که توانسته با تولید انواع کپ و سنگ های صادراتی ، استفاده از مدرن ترین ماشین آلات ، دستگاه های برش با استاندارد های جهانی سنگ منطبق شود . 
همین امیر باعث شده که در سال های گذشته طی چند نوبت به عنوان معدن کار نمونه کشوری و استانی از سوی سازمان صنعت و معدن و تجارت معرفی گردد و برای اولین بار سیستم مدیریت کیفیت  iso001 با ویرایش 2000 را در بین تعاونی معدن های سنگ تزئینی کل کشور در معدن پیاده نماید .  

2-معدن کمرزرد:

این معدن در 70 کیلومتری جنوب بجستان و نزدیکی روستای ابوالخازن قرار دارد ؛ کوپ استخراجی از این معدن مرمریت کرم رنگ دارای سلامت خوب و پلاک برش خورده حداکثر در سه سورت قابل عرضه به بازار می باشد.

3-واحد سنگبری:

واحد فرآوری سنگ ثامن الحجج (ع) در شهرک صنعتی بجستان (روبروی پلیس راه) قرار گرفته که با بیش از 3000 متر فضای سالن ، پیشرفته ترین امکانات و ابزار فرآوری ، توانایی تولید انواع مرمریت ، تراورتن ، مرمر در اندازه های متفاوت با بالاترین کیفیت (قابلیت صادرات) و تهیه سنگ صورتی ثامن بجستان وسنگ کرم کمرزرد بدون واسطه از معدن به مصرف را دارد .

سنگ ثامن بجستان

تعداد بازدید : 984
تاریخ ایجاد : 1396/10/01

ثبت نظر در مورد این مقاله

نام
لطفا نام خود را در این بخش وارد کنید
ایمیل
لطفا ایمیل خود را در این بخش وارد کنید
نظر
لطفا نظر خود را به طور واضح وارد کنید.
تایید کنید که ربات نیستید
در این قسمت تایید کنید که ربات نیستید و انسان هستید.

نظرات ثبت شده

علیرضا میگه :

واقعا مقالتون خوبه ، ممنون از لطفتون