company
logo

شرکت معدنی و بازرگانی پاویر تجارت ایرانیان

گروه بازرگانی پاویر تجارت ایرانیان نمایندگی انحصاری شرکت AKEMI آلمان و شرکت KLINDEX ایتالیا در ایران میباشد. لذا جهت امور اجرایی و تکنیکی خود از مواد AKEMI آلمان و ماشین آلات KLINDEX ایتالیا بر اساس استاندارد های روز اروپا ، با ضمانت اصالت ، خدمات خود را ارائه می دهد.

کمپانی AKEMI آلمان بیش از 75 سال است که محصولات شیمیایی جهت اصلاح سنگهای طبیعی و مصنوعی را تولید میکند. چندین دهه تجربه نشان میدهد که آکمی یک پیشرو در زمینه سرمایه گذاری برای سنگ های طبیعی و مصنوعی در سراسر جهان بوده است. از طریق تحقیق و توسعه های متمرکز، طیف جامع و وسیع محصولات ما دائماً در حال بهبود و توسعه میباشد. تولیدات به روز، کارخانه ها و دستگاههای پرکننده و بازرسی و تست مداوم محصولات، سطح بالای کیفیت محصولات آکمی را تضمین    می کند. بسیاری از محصولات آکمی توسط آزمایشگاههای تست آلمانی تایید شده اند. این گواهی و تصدیق بطور ویژه نشان دهنده سازگاری بسیاری از عوامل اشباع کننده و پاک کننده ها با مواد غذایی و ایمنی استفاده حتی در محیطهای حساس میباشد.

شرکت KLINDEX ایتالیا تولید کننده ماشین آلات تمیز کننده کف ، ساب ، پولیش و ابزار آلات مرتبط . مناسب برای محیطهای تجاری ، هتل هل و اماکن عمومی . ماشین آلات ساب و پولیش ، پدهای الماسه مخصوص ساب و پولیش ، مواد شیمیایی نگهدارنده و تمیز کننده سطوح و ...